Mówisz – Balustrada, myślisz – Bezpieczeństwo. Z tym skojarzeniem trudno walczyć, bo taka po prostu jest rola poręczy. Materiały z jakich ona powstanie dobieramy tak, by zachować łączność z otoczeniem. 

Balustrady o profilu okrągłym
W naszej ofercie najczęstrzym wybieranym produktem przez naszych klientów są balustrady z profili okrągłych. Są doskonałym rozwiązaniem dla zabezpieczania schodów, terenów na zewnątrz pomieszczeń. Wysoka jakość użytej stali zapewni trwałość i odpowrność na warunki klimatyczne  na długie lata. 

IMG_20171007_171859.jpg

​Balustrady nierdzewne, szklane

Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione hartowanym szkłem nadadzą każdemu pomieszczeniu lub zabezpieczeniu po za domem elegancji ale głównie nowoczesności i maksymalnego poczucia estetyki i czystości. To dlatego właśnie ten typ balustrad upodobały sobie galerie handlowe.

IMG_20180309_184203.jpg

Balustrady ze stali czarnej

Najczęściej montuje się je na krawędziach zabezpieczanych obiektów architektonicznych, takich jak schody zewnętrzne i wewnętrzne, balkony, tarasy i wiele innych. Balustrady ze stali czarnej są w szczególności polecane do aplikacji wewnętrznych. Balustrady malowane proszkowo idealnie wpasowują się w dzisiejszą modę.

136322092_3926800970700205_1381926749021

Balustrady z profili prostokątnych
Profile kwadratowe w balustradach cechują się niezwykłą elegancją, nowoczesnością oraz wysoką estetyką.

Polecamy je do wykańczania nowoczesnych budynków zwłaszcza schodów oraz tarasów. Jak wszystkie balustrady nierdzewne wykonywane przez naszą firmę tak i te o profilu kwadratowym mogą być stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

IMG_0050.JPG

Balustrady balkonowe, tarasowe
Balustrady na balkon swoim wyglądem wcale nie różnią się od tych schodowych w profila okrągłych czy kwadratowych.

Balustrady tego typu są świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia balkonu. Ich wytrzymałość na niekorzystne warunki klimatyczne daje pewność bezpieczeństwa na lata, a mocna stal stawi opór każdym przeciążeniom. 

IMG_20170801_154911.jpg

Balustrady balkonowe ze stali czarnej

Ze względu na miejsce instalacji balustrady balkonowe są narażone na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych – promieniowania UV, deszczu, śniegu, zanieczyszczeń. Ocynkowane i malowane proszkowo skutecznie opierają się niszczącemu wpływowi czynników zewnętrznych, jednocześnie gwarantując estetykę wykończenia, dzięki której doskonale komponują się zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi systemami elewacji zewnętrznych.

136348179_247350890140714_14281874062423

Balustrady z profili łączonych z drewnem
Jeżeli szukasz ciepłego wykończenia dla schodów, w Twoim domu bądź balustrady na piętrze, które by podkreśliły harmonię, a razem z pomieszczeniem tworzyły by spójną charakterem konstrukcję to polecamy Ci właśnie balustrady ze stali nierdzewnej łączone z drewnem. Są idealne do projektowania schodów, poręczy wewnątrz domów. 

IMG_0174.JPG

Poręcze 

Oprócz balustrad drugą naszą specjalnością są nieco mniejsze wyroby wykonywane ze stali kwasoodpornej. Są nimi poręcze. Te ze stali nierdzewnej polecamy do montowania wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Do wyboru nasi klienci mają wybór cztery typy profili: kwadratowy oraz okrągły, z dodatkiem drewna lub bez.

IMG_0189.JPG

Balustrady nierdzewne wykonujemy w połysku lub satynie. Na przelotkach lub słupkach przelotowych.

Balustrady ze stali czarnej do wewnątrz malowane proszkowo.

Na zewnątrz przed malowaniem zlecamy dodatkowo ocynk, w celu zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi.