Mówisz – Balustrada, myślisz – Bezpieczeństwo. Z tym skojarzeniem trudno walczyć, bo taka po prostu jest rola poręczy. Materiały z jakich ona powstanie dobieramy tak, by zachować łączność z otoczeniem. 

Balustrady o profilu okrągłym
W naszej ofercie najczęstrzym wybieranym produktem przez naszych klientów są balustrady z profili okrągłych. Są doskonałym rozwiązaniem dla zabezpieczania schodów, terenów na zewnątrz pomieszczeń. Wysoka jakość użytej stali zapewni trwałość i odpowrność na warunki klimatyczne  na długie lata. 

​Balustrady nierdzewne, szklane

Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione hartowanym szkłem nadadzą każdemu pomieszczeniu lub zabezpieczeniu po za domem elegancji ale głównie nowoczesności i maksymalnego poczucia estetyki i czystości. To dlatego właśnie ten typ balustrad upodobały sobie galerie handlowe.

Balustrady ze stali czarnej

Najczęściej montuje się je na krawędziach zabezpieczanych obiektów architektonicznych, takich jak schody zewnętrzne i wewnętrzne, balkony, tarasy i wiele innych. Balustrady ze stali czarnej są w szczególności polecane do aplikacji wewnętrznych. Balustrady malowane proszkowo idealnie wpasowują się w dzisiejszą modę.

Balustrady z profili prostokątnych
Profile kwadratowe w balustradach cechują się niezwykłą elegancją, nowoczesnością oraz wysoką estetyką.

Polecamy je do wykańczania nowoczesnych budynków zwłaszcza schodów oraz tarasów. Jak wszystkie balustrady nierdzewne wykonywane przez naszą firmę tak i te o profilu kwadratowym mogą być stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Balustrady balkonowe, tarasowe
Balustrady na balkon swoim wyglądem wcale nie różnią się od tych schodowych w profila okrągłych czy kwadratowych.

Balustrady tego typu są świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia balkonu. Ich wytrzymałość na niekorzystne warunki klimatyczne daje pewność bezpieczeństwa na lata, a mocna stal stawi opór każdym przeciążeniom. 

Balustrady balkonowe ze stali czarnej

Ze względu na miejsce instalacji balustrady balkonowe są narażone na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych – promieniowania UV, deszczu, śniegu, zanieczyszczeń. Ocynkowane i malowane proszkowo skutecznie opierają się niszczącemu wpływowi czynników zewnętrznych, jednocześnie gwarantując estetykę wykończenia, dzięki której doskonale komponują się zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi systemami elewacji zewnętrznych.

Balustrady z profili łączonych z drewnem
Jeżeli szukasz ciepłego wykończenia dla schodów, w Twoim domu bądź balustrady na piętrze, które by podkreśliły harmonię, a razem z pomieszczeniem tworzyły by spójną charakterem konstrukcję to polecamy Ci właśnie balustrady ze stali nierdzewnej łączone z drewnem. Są idealne do projektowania schodów, poręczy wewnątrz domów. 

Poręcze 

Oprócz balustrad drugą naszą specjalnością są nieco mniejsze wyroby wykonywane ze stali kwasoodpornej. Są nimi poręcze. Te ze stali nierdzewnej polecamy do montowania wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Do wyboru nasi klienci mają wybór cztery typy profili: kwadratowy oraz okrągły, z dodatkiem drewna lub bez.

Balustrady nierdzewne wykonujemy w połysku lub satynie. Na przelotkach lub słupkach przelotowych.

Balustrady ze stali czarnej do wewnątrz malowane proszkowo.

Na zewnątrz przed malowaniem zlecamy dodatkowo ocynk, w celu zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi.